![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 8849816
*
nr 884 9816
Färglitografi
Karl Inge Höglund, 26/290, 57x87
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 mars 2014
kl 19:39:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/3 18:47:52
1
800 kr
31/3 19:23:58
2
700 kr
31/3 19:27:29
2
900 kr
31/3 19:30:17
1
Vinnande bud
31/3 19:34:23
2
1.200 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl inge höglund litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
nr 884 9816
Färglitografi
Karl Inge Höglund, 26/290, 57x87
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 mars 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/3 18:47:52 | 1 | 800 kr |
31/3 19:23:58 | 2 | 700 kr |
31/3 19:27:29 | 2 | 900 kr |
31/3 19:30:17 | 1 | Vinnande bud |
31/3 19:34:23 | 2 | 1.200 kr |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl inge höglund litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09